Kontakt oss

VI HJELPER DEG

Panorama Hotell & Resort holder åpent hele året, med noen unntak av få dager rundt julaften. Vi legger stor vekt på fleksibilitet og personlig service - Vi hjelper deg!

RESEPSJON

Døgnåpent 
Tlf: (+ 47) 56 31 90 00
booking@panoramahotell.no 

BESØKS- OG POSTADRESSE

Panorama Hotell & Resort AS
Austefjordveien 165
5379 Steinsland

SELSKAP ELLER MØTE?

Gjelder din henvendelse et selskap, møte eller en gruppebooking over 10 personer, vennligst benytt vårt forespørselsskjema:

SEND FORESPØRSEL 

E-post: post@panoramahotell.no 

KONTAKTPERSONER 

Ole Martin Opitz
Hotelldirektør
ole@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 06 (kl. 08-16.00)

Anette Skutle
Salgssjef
Booking for firma/bedrifter
anette@panoramahotell.no 
Tlf: 56 31 90 05 (kl. 08-16.00)

Bjarne Fosse
Arrangementsansvarlig
Planlegging av firma/bedriftsarrangement.
bjarne@panoramahotell.no
Tlf: 907 31 864

Lydia Daae Nilsen
Arrangementsplanlegger

Private grupper og arrangement 
(bryllup, selskap o.l.)
lydiadn@panoramahotell.no    
Tlf: 56 31 90 08 (kl. 08-16.00)

 

Elena Holm Andersen
Salgskonsulent internasjonalt
elena@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 07 (kl. 08-16.00)

Kari Vaular
Økonomiansvarlig
kari@panoramahotell.no
Tlf: 905 01 206 (kl. 08-16.00)

Eli-Marie Tøgard Fosse
Markedsansvarlig
eli-marie@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 09 (kl. 08-16.00)

Sarah Nilsen
Resepsjonssjef
Ansvarlig for resepsjon  
sarah@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 00

Silvia Høines
(i permisjon) 

Hotellet ligger vakkert til ved havet, på Sotras sydspiss utenfor for Bergen. Enten du reiser med bil eller båt vil du oppleve Vestlandets ville og vakre kystnatur på veien utover. God tur!  

Veibeskrivelse fra Bergen

Avstand fra Bergen sentrum er 36 km, ca. 45 min. kjøretur. Følg riksvei 555 fra Bergen Sentrum og fortsett mot Sund inntil du ser skiltet til Panorama Hotell & Resort ved avkjørsel til fylkesvei 153 (1,6 km fra hotellet).

Les mer