VI HJELPER DEG

Panorama Hotell & Resort holder åpent hele året, med unntak av noen få dager rundt julaften.
Vi legger stor vekt på fleksibilitet og personlig service - vi hjelper deg! 


Døgnåpen resepsjon: 

Tlf: (+ 47) 56 31 90 00
booking@panoramahotell.no 

Besøks- og postadresse:

Panorama Hotell & Resort AS
Austefjordveien 165
5379 Steinsland

William Bernhardsen
Hotellsjef
william@panoramahotell.no
tlf: 404 15 300

Anette Skutle
Salgssjef
anette@panoramahotell.no
Tlf: 924 10 100 (kl. 08-16.00)

Sarah Høines
Resepsjonssjef
sarah@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 00

Lydia Daae Nilsen
Arrangementsansvarlig – Privat selskap
lydiadn@panoramahotell.no
Tlf: 980 46 361 (kl. 08-16.00)

Silvia Høines
Arrangementsansansvarlig – Kurs/konferanse
silvia@panoramahotell.no
Tlf: 944 70 845

Kari Vaular
Økonomisjef
kari@panoramahotell.no
Tlf: 905 01 206 

Eli-Marie Tøgard Fosse
Markedssjef 
eli-marie@panoramahotell.no
Tlf: 997 16 839 

Atle Helgheim 
Salgskonsulent - kurs/konferanse
atle@panoramahotell.no
Tlf: 464 05 965

Daniela Dahmlow
Restaurantsjef
daniela@panoramahotell.no
Tlf: 474 62 371

VEIBESKRIVELSE FRA BERGEN

Avstand fra Bergen sentrum er 36 km, ca. 45 min. kjøretur. Følg riksvei 555 fra Bergen Sentrum og fortsett mot Sund inntil du ser skiltet til Panorama Hotell & Resort ved avkjørsel til fylkesvei 153 (1,6 km fra hotellet).

Les mer

LADESTASJON FOR EL-BILER

Panorama Hotell & Resort har 6 ladestasjoner for el-biler med to uttak på hver, totalt 12 uttak. Uttakene er type 2, lading opptil 11.1kw/16A.

Ved behov for lading vennligst følg instruksen på stolpen. 

Se full instruksjon om ladestasjon 

GJESTEHAVN 

Ønsker du å legge til med båt? Vi har landstrøm og vann og god plass til store og små båter. 

Les mer