VI HJELPER DEG

Panorama Hotell & Resort holder åpent hele året, med unntak av noen få dager rundt julaften.
Vi legger stor vekt på fleksibilitet og personlig service - vi hjelper deg!

 

 

RESEPSJON:

Døgnåpent 
Tlf: (+ 47) 56 31 90 00
booking@panoramahotell.no 

 

BESØKS- OG POSTADRESSE:

Panorama Hotell & Resort AS
Austefjordveien 165
5379 Steinsland

 

 

SELSKAP ELLER MØTE?

Gjelder din henvendelse et selskap, møte eller en gruppebooking over 10 personer, vennligst benytt vårt forespørselsskjema:

SEND FORESPØRSEL 

E-post: post@panoramahotell.no 

 

 

William Bernhardsen
Hotelldirektør
william@panoramahotell.no
tlf: 404 15 300

Anette Skutle
Salgssjef
anette@panoramahotell.no
Tlf: 924 10 100 (kl. 08-16.00)

Sarah Høines
Resepsjonssjef
sarah@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 00

Lydia Daae Nilsen
Arrangementskonsulent – Privat selskap
lydiadn@panoramahotell.no
Tlf: 980 46 361 (kl. 08-16.00)

Silvia Høines
Arrangementskonsulent – Kurs/konferanse
silvia@panoramahotell.no
Tlf: 944 70 845

Kari Vaular
Økonomiansvarlig
kari@panoramahotell.no
Tlf: 905 01 206 

Renate Bernhardsen
renate@panoramahotell.no
Tlf: 997 37 450

Eli-Marie Tøgard Fosse
Markedsansvarlig 
eli-marie@panoramahotell.no
Tlf: 997 16 839 

Atle Helgheim 
Salgskonsulent - kurs/konferanse
atle@panoramahotell.no
Tlf: 464 05 965

Hotellet ligger vakkert til ved havet, på Sotras sydspiss utenfor for Bergen. Enten du reiser med bil eller båt vil du oppleve Vestlandets ville og vakre kystnatur på veien utover. God tur!  

Veibeskrivelse fra Bergen

Avstand fra Bergen sentrum er 36 km, ca. 45 min. kjøretur. Følg riksvei 555 fra Bergen Sentrum og fortsett mot Sund inntil du ser skiltet til Panorama Hotell & Resort ved avkjørsel til fylkesvei 153 (1,6 km fra hotellet).

Les mer