VI HJELPER DEG

Panorama Hotell & Resort holder åpent hele året, med unntak av noen få dager rundt julaften.
Vi legger stor vekt på fleksibilitet og personlig service - vi hjelper deg! 


Døgnåpen resepsjon: 
Tlf: (+ 47) 56 31 90 00
booking@panoramahotell.no 

Besøks- og postadresse:
Panorama Hotell & Resort AS
Austefjordveien 165
5379 Steinsland

Send oss en forespørsel

 

VEIBESKRIVELSE FRA BERGEN

Avstand fra Bergen sentrum er 36 km, ca. 45 min. kjøretur. Følg riksvei 555 fra Bergen Sentrum og fortsett mot Sund inntil du ser skiltet til Panorama Hotell & Resort ved avkjørsel til fylkesvei 153 (1,6 km fra hotellet).

Se kart med veibeskrivelse fra Bergen    

PARKERING OG LADESTASJON FOR EL-BILER

Vi har gratis parkering for alle våre gjester, samt ladestasjon for el-biler.

Ladestasjonen finner du på høyre side av parkeringsplassen, og betaling skjer via app.

Våre 6 ladestasjoner har to uttak på hver, totalt er det 12 uttak. Uttakene er type 2, lading opptil 11.1kw/16A. Vennligst følg instruksen på stolpen ved lading. 

Se full instruksjon om ladestasjon 

16-SETERS MINIBUSS

Hotellet har en 16-seters minibuss som kan bestilles på forespørsel. For større grupper, ta gjerne kontakt med Tide reiser og be om våre avtalepriser. 

 FORESPØRSEL MINIBUSS

OFFENTLIG TRANSPORT

Taxi
Den enkleste måten å komme seg ut på er med taxi. Beregnet tid fra Bergen er ca. 40-45 minutt.
Norges Taxi: 07000 

Buss
For å komme til Panorama bruker du rute 450-459 (Sotra sør) fra Bystasjonen via Straume Terminal og Skogsvåg.  Estimert tid med buss fra Bergen er ca 1-1,5 timer.
Nærmeste bussholdeplass heter Sund ungdomsskole og ligger 1,6 km fra hotellet. Ta gjerne kontakt med resepsjonen dersom du har behov for transport fra holdeplass til hotellet. 

Finn ruten på skyss.no


Ferge, Hjellestad - Klokkarvik
En alternativ rute går via Hjellestad med bilferge til Klokkarvik i Sund. Den er kortere i avstand, men tar lenger tid. Omgivelsene og fergeturen er en flott naturopplevelse, så ruten blir gjerne anbefalt
til turister. 

Se fergerute 

GJESTEHAVN 

Hotellets marina ligger ca 100 meter fra hotelldøren og gjør det enkelt for ankomst med båter. Med dypvannskai kan også større båter legge til. 

Opp til 35 fot: kr 200,- 
Over 35 fot: kr 350,- 
Gjelder pr. døgn inkludert landstrøm og tilgang på ferskvann.

 FORESPØRSEL BÅTPLASS

William Bernhardsen
Hotellsjef
william@panoramahotell.no
tlf: 404 15 300

Anette Skutle

Anette Skutle
Salgssjef
anette@panoramahotell.no
Tlf: 924 10 100 

Sarah Høines
Resepsjonssjef
sarah@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 00

Lydia Daae Nilsen

Lydia Daae Nilsen
Arrangementsansvarlig – Privat selskap
lydiadn@panoramahotell.no
Tlf: 980 46 361 

Silvia Høines
Arrangementsansansvarlig – Kurs/konferanse
silvia@panoramahotell.no
Tlf: 944 70 845

Atle Helgheim

Atle Helgheim 
Salgskonsulent - kurs/konferanse
atle@panoramahotell.no
Tlf: 464 05 965

Eli-Marie Tøgard Fosse

Eli-Marie Tøgard Fosse
Markedssjef 
eli-marie@panoramahotell.no
Tlf: 997 16 839 

Mike Dahmlow

Mike Dahmlow
Kjøkkensjef
mike@panoramahotell.no
Tlf: 489 54 252

Daniela Dahmlow
Restaurantsjef
daniela@panoramahotell.no
Tlf: 474 62 371

Kari Vaular
Økonomisjef
kari@panoramahotell.no
Tlf: 905 01 206