VI HJELPER DEG

Panorama Hotell & Resort holder åpent hele året, med noen unntak av få dager rundt julaften.
Vi legger stor vekt på fleksibilitet og personlig service - Vi hjelper deg!

 

 

RESEPSJON:

Døgnåpent 
Tlf: (+ 47) 56 31 90 00
booking@panoramahotell.no 

 

BESØKS- OG POSTADRESSE:

Panorama Hotell & Resort AS
Austefjordveien 165
5379 Steinsland

 

 

SELSKAP ELLER MØTE?

Gjelder din henvendelse et selskap, møte eller en gruppebooking over 10 personer, vennligst benytt vårt forespørselsskjema:

SEND FORESPØRSEL 

E-post: post@panoramahotell.no 

 

KONTAKTPERSONER 

Anette Skutle
Salgssjef
anette@panoramahotell.no 
Tlf: 56 31 90 05 (kl. 08-16.00)

Bjarne Fosse
Arrangementsansvarlig - Kurs/konferanse
bjarne@panoramahotell.no
Tlf: 907 31 864

Silvia Høines
Arrangementskonsulent – Kurs/konferanse
silvia@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 01 (kl. 08-16.00)

Lydia Daae Nilsen
Arrangementskonsulent – Privat selskap
lydiadn@panoramahotell.no    
Tlf: 56 31 90 08 (kl. 08-16.00)

Ole Martin Opitz
Hotelldirektør
ole@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 06 (kl. 08-16.00)

Elena Holm Andersen
Salgskonsulent internasjonalt
elena@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 07 (kl. 08-16.00)

Kari Vaular
Økonomiansvarlig
kari@panoramahotell.no
Tlf: 905 01 206 (kl. 08-16.00)

Eli-Marie Tøgard Fosse
Markedsansvarlig (i permisjon) 
eli-marie@panoramahotell.no

Sarah Nilsen
Resepsjonssjef

sarah@panoramahotell.no
Tlf: 56 31 90 00

Hotellet ligger vakkert til ved havet, på Sotras sydspiss utenfor for Bergen. Enten du reiser med bil eller båt vil du oppleve Vestlandets ville og vakre kystnatur på veien utover. God tur!  

Veibeskrivelse fra Bergen

Avstand fra Bergen sentrum er 36 km, ca. 45 min. kjøretur. Følg riksvei 555 fra Bergen Sentrum og fortsett mot Sund inntil du ser skiltet til Panorama Hotell & Resort ved avkjørsel til fylkesvei 153 (1,6 km fra hotellet).

Les mer